У Львові представили варіанти організації руху на вул. Бандери. Візуалізація, відео

logo
38616_u_lvovi_predstavili_varianti_organizaciji.jpeg


У Львові триває робота над проектом реконструкції вулиці Бандери. Мешканцям обіцяють появу оновленого громадського простору, який буде зручним і доступним для всіх. Сьогодні, 11-го листопада, відбулися прес-конференція, презентація та обговорення основних проектів.
Фото: mobility.lviv.ua

Фото: mobility.lviv.ua

«Головна ідея проекту – залучити максимум ідей від громади, – зазначив Штефан Габі, експерт з міського планування Інституту міста. – Теоретично – все просто, а практичний результат будемо бачити згодом».

Ігор Могила, начальник відділу «Інститут стійких транспортних систем» ЛКП «Львівавтодор», інженер-проектант ЛКП «Інститут просторового розвитку» розповів під час зустрічі, що вже зроблено інженерами з транспорту:

1. Напрацювали 3 варіанти вигляду вулиці (на основі проведених воркшопів, із залученням мешканців та зацікавлених сторін),
2. Створили ескізні поперечні профілі (загальна концепція вулиці),
3. Створили ескізні варіанти плану вулиці (взяли частинку вулиці і спробували реалізувати поперечні профілі, наклали їх на вулицю, створили візуалізацію – 3D картинку).

За словами Ігоря Могили, робота триває ще у таких напрямках:

1. Проведення дослідження транспортних, пішохідних потоків і припаркованих автомобілів (дослідження охоплює інтенсивність потоку на тротуарах, переходах, аналіз потреб паркування та підрахунок транспорту).

2. Розширення плану вулиці (після цього мешканці, експерти та зацікавлені сторони зможуть детальніше зрозуміти, як буде виглядати вулиця та обрати найкращий варіант).

Максим Терлецький, менеджер проектів Інституту міста додав: «Наприкінці грудня будемо обговорювати ескізні варіанти вулиці. Плануємо на початку 2017 року активно працювати над їх затвердженням від міської влади. В грудні будемо мати тиждень обговорень цих варіантів спільно з усіма зацікавленими сторонами та колегами, а також експертами з Ляйпцига».

 

Додамо, проект «Вулиця для всіх» має на меті створити прецедент налагодження комунікації між мешканцями, підприємцями та владою міста під час реконструкції громадського простору. Інститут міста організовує низку відкритих зустрічей, воркшопів та соціологічних досліджень. За результатами таких зустрічей напрацюють рекомендації для архітекторів та інженерів, які безпосередньо займатимуться реконструкцією вулиці Бандери.

Підготував Юрій Чміль,візуалізацію надали в Інституті міста

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів
за підтримки міжнародного медіа-проекту MyMedia


Реклама

А поділитися?