У Львові вдруге зірвали громадські слухання щодо нового статуту міста

logo
127968_u_lvovi_vdruge_zirvali_gromadski_sluhannj.jpeg


У понеділок, 4 вересня, у Львівській міській раді мали відбутися громадські слухання щодо проекту Статуту територіальної громади міста Львова. Проте слухання вже вдруге зірвали близько десятка агресивно налаштованих людей.

На громадські слухання, які мали розпочатися о 17:00, зареєструвались 33 людини. Однак розпочати голосування так і не вдалось через те, що у велику сесійну залу ЛМР зайшли з десяток агресивно налаштованих людей, які увесь час викрикували та відбирали мікрофон у модератора слухань Ореста Файфурки, начальника відділу громадського Львівської міськради.

Серед протестувальників були активістка ГО «Народна дія» Олеся Дацко та активіст Анатолій Шамрін. Решта протестувальників, попри те, що їм давали слово, не представлялись.

Свої дії вони аргументували тим, що хочуть самостійно обрати голову громадських слухань і не визнають модератором Ореста Файфурку.

Протягом півтори години Орест Файфурка двічі намагався поставити на голосування регламент слухань, проте проголосувати за нього, а відповідно і розпочати слухання, так і не вдалося.

На громадських слуханнях мав бути представлений проект статуту, який напрацювала робоча група у складі депутатів, чиновників ЛМР та громадських активістів.

Ззаначимо, що це вже друга спроба мерії провести громадські слухання щодо проекту нового статуту Львова. Перші слухання 10 серпня в аналогічний спосіб зірвали невідомі.

Інформація доповнюється

А поділитися?