У Львові вперше відбувся захід, присвячений безпеці на дорозі для мотоциклістів. ФОТО

logo
118221_u_lvovi_vpershe_vidbuvsja_zahid_prisvjach.jpeg


У суботу, 5 серпня, біля «Арени Львів» відбувся захід, присвячений безпеці на дорозі для власників двоколісного транспорту MotoSafe 2017. Як повідомляє прес-служба патрульної поліції Львова, у заході взяло участь приблизно 100 мотоциклістів та скутеристів.

«Від початку року було 77 ДТП за участю мотоциклістів, скутерів та мопедів. З них потерпілими – 44, загинуло 5 осіб. Закликаємо усіх учасників дорожнього руху поважати одне одного, бути уважними на дорозі, дотримуватися правил і подбати про захист», – розповів патрульний Назар Франчук.

Охочі спробували свої сили у віртуозному управлінні мотоциклом (Gymkhana). Інструктори патрульної поліції Львова провели майстер-класи по наданню першої домедичної допомоги, а саме розповідали як зупинити кровотечу, як застосовувати підручні засоби, якими мають бути перші дії при ДТП, як зняти правильно шолом з потерпілого. Патрульні поліцейські нагадали про основні правила і адміністративну відповідальність за їх порушення, наголосили на основних порушеннях правил дорожнього руху, які призводять до ДТП.

Фото патрульної поліції Львова

«Нещодавно була ДТП з мотоциклом де спочатку загинув водій, а через місяць помер пасажир. Швидкість була не великою, вони не впоралися з керуванням і можливо б вижили, але от шоломів не було – як наслідок, черепно-мозкова травма. Мотоциклісти мають бути уважними на дорозі, вміти пропускати, поважати інших учасників руху, допомагати, дякувати. Це 5 простих правил культури мобільності. Якщо їх дотримуватись – на дорогах буде легше», – каже Тарас Стогул, керівник ГО «Мотодопомога».

Також, на виставці представили розбиті двоколісні, які пережили ДТП та екіпірування, яке врятувало життя мотоцикліста, якого протягнуло кілька кілометрів на трасі.

А поділитися?Вам має сподобатись...