У скандального заводу на Жовківщині новий керівник

logo
114706_u_skandalnogo_zavodu_na_zhovkivwini_novij.jpeg


Жовківську філію державного підприємства “Укрветсанзавод” очолив Руслан Ковальчук. Нового директора назначили в зв’язку з останніми скандальними подіями, які відбувались на заводі.

Руслан Ковальчук має головне завдання – очолити керівництво підприємства та розпочати процес виходу з кризи. Також має відбутись реальний запуск роботи. Для цього необхідно закупити обладнання, що, як повідомляють у прес-службі ЛОДА, вже почали робити. Останнім закупили пічний пристрій з генератором піролізного типу, що може спалювати кістки. Пристрій розробив радехівський винахідник Анатолій Архипчук.

Нагадаємо, скандальна історія підприємства розгорнулась минулого року, після закриття Грибовицького смітєзвалища. Мешканці, які живуть або володіють ділянками поблизу території заводу сповістили журналістів про неякісну роботу державного підприємства. Згодом з’ясувалось, що завод, який мав займатись утилізацією решток тварин, навіть не має відповідного обладнання, вже не кажучи про те, якими методами він виконував свою роботу. При цьому кошти на утилізацію виділялись. Як ви вже здогадались, ці кошти йшли у чиюсь кишеню.

Тим часом територію навколо і неподалік підприємства просто “заселили” рештками тварин, які завод не міг утилізувати. Рештки тварин просто закопували, а на самому підприємстві за стінами гори кісток та туш тварин лежали просто неба. М’ясо та інші частини розтягувати птахи.

Територію прибрали після того, як історія про завод дійшла до Києва. Згодом у лютому, 2017 року керівник Львівської області мав нараду з представниками філії – завод вирішили не ліквідовувати, а налагодити його роботу. Справа потрібна. Але люди ,які керували ним досі, і в яких, по суті, можна було запитати “чому ж таке допустили?” залишаються невідомими.

Шукати винного – важка справа. Саме так, напевно, вирішили керівники, які призначили Руслана Ковальчука. Тому просто взяли курс на відновлення заводу. Нехай хоч це у них вийде. А про завод ми ще почуємо.

За деталями історії слідкуйте на “Львівських”.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...