Віче Садового зібрало близько 500 осіб – поліція

logo
104608_viche_sadovogo_zibralo_blizko_500_osib_po.jpeg


Фото: ZIKФото: ZIK

Вчора, 25 червня, на площі Ринок у Львові відбулось громадське віче проти сміттєвої блокади, на яке скликав Андрій Садовий львів’ян на своїй сторінці в Facebook.

Як повідомив начальник поліції Львівщини Валерій Середа на віче були присутні 500 осіб. Львівська міськрада називає цифру у 10 разів більшу.

Відомо, що на віче прийшли і співробітники міськради, і депутати «Самопомічі», які були «масовкою». Хоча мер Львова розповів журналістам, що не змушував підлеглих приходити, мовляв, це їхнє волевиявлення. І зазначав, що віче було без сценарію, що це просто відкрита розмова з людьми. Навіть цьому на підтвердження були присутні люди, які хотіли зірвати зібрання, але їм не дали цього зробити. Такі сепаратистські настрої Садовий прокоментував політичною змовою і наголосив, що завжди буде говорити прямо про те, що думає людям, які хай і займають вищі посади.

Нагадаємо, «Львівські» раніше повідомляли про те, що представників «Самопомочі» вже раніше закликали організувати мітинг під стінами ЛОДА.

При цьому, багатьом львів’янам була незрозуміла мета скликання віча у Львові через сміттєву блокаду, адже Садовий і так передав обов`язки з вивозу сміття з міста Львівські ОДА.

«Я учасник АТО і прийшов, щоб тут виступити, але мені не дають слова, бо виступають лише від «Самопомочі», і ще мене обізвали «тітушкою». Я просто хотів сказати, що саме через міського голову Львова і його безгосподарність така ситуація у місті зі сміттям, і йому це вигідно», – наголосив учасник віче Сергій в коментарі Радіо Свободі.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...