Влада Львова безуспішно шукає земельну ділянку для облаштування нового сміттєзвалища

logo
58386_vlada_lvova_bezuspishno_shukae_zemelnu_di.jpeg


Восени минулого року мерія Львова заявила про свій намір придбати земельну ділянку для облаштування нового полігону для ТПВ. Схоже, що у своєму успіху в мерії не сумнівалися та обіцяли, що результати конкурсу стануть відомі ще в грудні 2016. А віз і дал там.

Як розповів під час брифінгу із журналістами у четвер, 26 січня, начальник департаменту ЖКГ та інфраструктур міськради Львова Сергій Бабак, пошук земельної ділянки продовжується, пропозиції надходять, однак жодна із них міську владу не задовольняє. Тому місяць тому місцева влада вирішила звернутись до обласної, з проханням надати перелік земельних ділянок, які є у розпорядженні Львівської ОДА.

“приблизно місяць тому я скарував листа в ЛОДА, Я близько місяця тому написав листа в ЛОДА з проханням надати перелік земельних ділянок, які можуть бути використані для будівництва полігону ТПВ, або заводу. Поки що жодної офіційної відповіді немає”, – зазначив Бабак.

нагадаємо, що у грудні минулого року у Львові заявили, що отримали п’ять різних пропозицій від населених пунктів поблизу Львова, які готові продати землю під новий сміттєвий полігон.

Читайте також на нашому сайті:

До 6-го лютого сихівчанам розкажуть все про пресування сміття (ФОТО).

Патрульні відмовили жінку вчиняти самогубство, коли вона вже сиділа на перилах (ВІДЕО).


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...