Волинянин у Львові презентуватиме «Місяць, облитий дощем»

logo
131837_volinjanin_u_lvovi_prezentuvatime_misjac_.jpeg


Волинянин  Володимир Лис, автор національного бестселера «Століття Якова»,  майстер слова, титулований званням «золотого письменника України», перший  володар «Гранд Коронації», презентуватиме  на видавничому форумі у Львові  352-сторінкову книгу малої прози «Місяць, облитий дощем».   Повідомляє «Волинська правда».

Як зазначає Володимир Лис, «Місяць, облитий дощем»,  «ця збірка  – немов букет зібраного восени листя – різнобарвних, але водночас таких споріднених есеїв і новел про життя. Вони містять серйозні, а інколи й іронічні роздуми про сенс щоденного буття й плин часу, про історичну долю України й таємниці людського серця… Як відпустити минуле та не боятися нових зустрічей? Де черпати наснагу на кожен день? Як розпізнати поворотні моменти і навчитися не шукати підтексту у випадковостях? Треба просто радіти життю і дихати на повні груди!»

Більшість есеїв і новел (як і повість «Нява й Інтеграл»), що увійшли до  книги «Місяць, обмитий  дощем»,  –  автобіографічні. Це твори, над якими письменник працював упродовж  багатьох років і які розтаємничують його унікальне творче  «Я».

«ВП» нагадує, що завтра, 15 вересня, у Львові  (просп. Шевченка, 13, Львівська обласна універсальна наукова бібліотека)  відбудеться творча зустріч з письменницьким подружжям –  Володимиром Лисом та Надією Гуменюк). Початок  – о 14.00.  А 16 вересня в музеї Музей історії релігії  (пл. Музейна, 1) – презентація нової книги Володимира Лиса «Місяць, обмитий дощем»  (13:30-14:15).


Реклама

А поділитися?