За 2017 рік львів’яни неправильно паркувались майже 3 000 разів

logo
103731_za_2017_rik_lviv_jani_nepravilno_parkuval.jpeg


У Львові за перше півріччя 2017 року складено вже близько 3 тисяч протоколів за незаконне паркування та не оплату послуг.

Неправильне паркування у Львові є серйозною проблемою. Так неналежно припарковані автомобілі стають причиною заторів, часто вони заважають руху електротранспорту.

Через порушення правил паркування від початку року було зафіксовано 2700 протоколів, а також евакуйовано 184 транспортні засоби, – зазначає заступник начальника управління патрульної поліції Львова Андрій Богуш в коментарі проекту “Про головне. Львів” на телеканалі ZІК.

Одним з найпроблемніших місць є Залізничний вокзал. Через велику кількість автомобілів в час пік, водіям доводиться порушувати правила дорожнього руху і паркувати авто просто там, де є місце. У центральній частині міста також фіксуються багато випадків неправильного паркування.

Ще однією проблемою є те, що водії, незалежно від фізичного стану, часто також паркуються на місцях для людей з особливими потребами. За таким правопорушенням у Львові складено приблизно 200 протоколів.

Патрульна поліція бачить вирішення проблеми у запровадженні контролерів паркування, які будуть мати право накладати штраф без присутності водія. Такі пропозиції вже розглядають у законопроекті з реформування транспортної системи України.

Нагадаємо, раніше “Львівські” повідомляли про те, що за минулий тиждень в центрі міста найбільше штрафів виписали саме за неправильне паркування.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...