За допомогу у пошуках львівського волонтера пропонують ₴100 тис.

logo
36234_za_dopomogu_u_poshukah_lvivskogo_volonter.jpeg


Родина зниклого волонтера зі Львова Петра Кондака пропонує 100 тис. грн за допомогу у його пошуках. Про це ZAXID.NET повідомила його дружина Оксана Кондрак.

«Ми розглядаємо різні варіанти і готові на все, тільки б знайти Петра. Минуло три тижні, а від нього жодної звістки. Тому ми віддамо все, що маємо, аби лише він повернувся додому», — повідомила Оксана Кондрак.

Нагадаємо, 38-річний львів’янин Петро Кондрак зник 12 жовтня у Чернівцях. Згодом дружині зателефонували очевидці та повідомили, що його викрали люди в формі поблизу готелю «Буковина». Пізніше рідним також повідомляли, що чоловіка затримав підрозділ СБУ «Альфа».

Проте в Чернівецькому обласному управлінні СБУ у відповідь на інформаційний запит ZAXID.NET повідомили, що «у них не було спецоперацій відносно цієї людини».

Розслідуванням справи займаються і в Чернівецькій обласній поліції. 

«Працівники поліції проводять слідчо-оперативні заходи для того, аби встановити місце знаходження цього чоловіка. Можу повідомити тільки це», — зазначила речниця ГУ НП у Чернівецькій області Жаннета Осавелюк.

Проте, за словами Оксани Кондрак, поліція над пошуками її чоловіка «або не працює, або працює дуже повільно». 

«Заяву про зникнення я написала ще 14 жовтня, а слідчі лише вчора-позавчора нарешті опитали свідків і тільки зараз почали досліджувати відео з камер спостереження готелю “Буковина”», — додала вона.

Жінка вже поскаржилась на бездіяльність поліції до прокуратури Чернівецької області та до Генеральної прокуратури України.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...