За керівника бронетанкового заводу внесли заставу​

logo
112117_za_kerivnika_bronetankovogo_zavodu_vnesli.jpeg


Відомо, що Роман Тимків – керівник бронетанкового заводу- вже звільнився з-під варти. Завтра він даватиме прес-конференцію, де й висловить свої думки з приводу затримання.

Як повідомляє інформаційний ресурс “Твоє Місто”, за особу Романа Тимків внесли заставу у розмірі двох мільйонів гривень. За інформацією джерела, це підтвердили на самому підприємстві.

Також відомо, що керівник заводу вже вийшов на свободу та завтра проведе прес-конференцію з приводу свого затримання. Зустріч Тимків із пресою відбудеться о 12 годині дня.

Як йдеться у повідомленні, жодних ствердних даних про те, що директора відсторонили з посади, немає, тому він безперешкодно може знаходитись на території пдприємства. Однак, нагадаємо, що сьогодні у прес-центрі повідомили про відсторонення керівника з посади.

Зараз інформація уточнюється. Більше деталей по цій справі читайте згодом на “Львівських”.

Нагадаємо, НАБУ разом з працівниками прокуратури Львівщини 14 липня затримала чотирьох працівників львівського бронетанкового заводу, в тому числі і його директора – Романа Тимків. Затриманим обрали міру запобіжного заходу – два місяці тримання під вартою, але з правомм внесення застави. Розмір застави за кожного затриманого коливався від 1,5 мільйона гривень до 2.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...