Звільнення викладача Богдана Пастуха: повторного конкурсу в ЛНУ не буде

logo
107120_zvilnennja_vikladacha_bogdana_pastuha_pov.jpeg


Колектив факультету відмовився скасувати таємне голосування щодо обрання на посаду.фото: vgolos.com.uа

фото: vgolos.com.uа

Вчена рада філологічного факультету ЛНУ імені Франка відмовилася провести повторний конкурс на посаду доцента, на якому не обрали викладача Богдана Пастуха, рекомендованого кафедрою. У документі зазначено, що для цього немає правових підстав. Копію документ оприлюднила у Фейсбуці студентка філологічного факультету, співорганізаторка акції протесту Ірина Юрковська.

Водночас, вчена рада факультету готова надавати свої ухвали на офіційні запити. Також вона вирішила розміщувати витяги з наказу ректора на факультетській сторінці та в інтернеті. Це буде робитися для ширшого доступу до інформації про оголошення конкурсу на посади. Водночас вони зазначили, що й до того публікували інформацію про оголошення конкурсу у пресі та на офіційному сайті ЛНУ.

Колектив філологічного відмовився скасувати таємне голосування при обранні на посаду. Таку позицію вони мотивували тим, що це суперечить чинному законодавству.

Також вчена рада підтримала ініціативу опитування студентів щодо якості і професійності викладу навчального матеріалу викладачами. Зазначили, що готові результати такого опитування враховувати при проведенні конкурсів на посади. А реалізувати таку ініціативу вчена рада хоче, залучивши «Центр моніторингу» ЛНУ ім. Івана Франка.

«Вчена рада філологічного факультету підготувала відповідь на наші вимоги. Це означає, що вона готова до діалогу. І це добре, звісно ж, але ми до такого діалогу не готові. Основну вимогу, через яку студенти зібралися на акцію, проігнорували, тому що розглянути її мають на університетському, а не факультетському рівні. Наголошуємо: враховуючи конфліктне голосування на рівні кафедра-факультет щодо конкурсних справ на посади доцентів кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства, вимагаємо делегувати право остаточного голосування великій вченій раді університету (оскільки це зафіксовано в базовому законі “Про освіту”)», – прокоментувала відповідь вченої ради Ірина Юрковська.

Нагадаємо, що раніше викладач ЛНУ Богдан Пастух  не пройшов конкурс на посаду.

Ірина Ладика


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...