«Ангелам і голубам в маршрутці – не місце»: львівський водій вигнав з автобуса дівчину з крилами

logo
170358_angelam_i_golubam_v_marshrutci_ne_misce_l.jpeg


Майже курйозний випадок стався у львівській маршрутці №25 (вул. Кордуби – ТРЦ «King cross Leopolis») – водій відмовився перевозити дівчину із крилами ангела на спині, мовляв, пасажирам і так місця мало. Врешті, вигнав її із салону автобуса. Про це у Facebook повідомила Ольга Слюсар.

За її словами, водій із криками накинувся на дівчину. На його думку, вона могла великими крилами із пір’я травмувати когось із пасажирів.

«Водій маршрутки 25 з криками накинувся на, мабуть, для багатьох впізнавану дівчину, яку можна кожного дня бачити в центрі – з крилами на роликах (наскільки я знаю, займається тату хною). Він кричав їй, аби вийшла з маршрутки», – написала Слюсар.

Як дівчина-ангел не просилася, водій був невблаганний –  взяв її за руку та випхав. Після цього поїхав геть. 

Користувачі соцмереж заходилися обговорювати допис. Одні вважали, що водій надто грубо вчинив з ангелом, інші звертали увагу на те, що з крилами, дійсно, не місце в маршрутці.

«Заходить птах в маршрутку, а там водій на лижах», «Крила завжди викликають заздрість (в безкрилих). Словами классика – Народжений повзати літати не може», «А нашо їй та маршрутка, якщо в неї крила? ))», «А що вона має робити – погода є не льотна!», «Та бо будуть тут всі ангели, ворони, голуби в маршрутку пхатися!», «А про Садового вже було?», «Та де, ще навіть про євробляхи не було», «А може та маршрутка на єробляхах?», – коментують користувачі соцмережі.


А поділитися?