Аргентина зацікавлена розвивати туристичну співпрацю зі Львовом та областю

logo


17 травня Львів відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентини в Україні Альберто Хосе Алонсо. Він мав зустріч із міським головою Андрієм Садовим, під час якої обговорили можливості співпраці двох країн, зокрема у машинобудуванні, сфері ІТ та туризму, повідомляє прес-служба ЛМР.

Посол Аргентини відмітив важливість культурного обміну та пожвавлення взаємного туристичного паломництва, оскільки це дає поштовх до пожвавлення економічної та торгівельної співпраці.

«Чим більше ми будемо працювати разом, тим більше результату ми побачимо», – наголосив Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентини в Україні Альберто Хосе Алонсо.

Також дипломат мав зустріч з керівництвом області. На ній домовились про реалізацію спільних гуманітарних та культурних проектів, зокрема сімейного туризму. Зокрема, за повідомленням прес-служби ЛОДА, очікується активізація співпраці у економічній та культурній галузях, а також агропромисловому секторі.

Нагадаємо, на вулиці Валовій, 11 колись працювала перша консульська установа Аргентинської Республіки у Львові. У 2015 році на цьому будинку облаштували відповідну меморіальну таблицю. Її відкривала попередній Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентини в Україні Ліла Ролан Васкес де Муан.