Автобуси №6а курсуватимуть до 23:00

logo
199219_avtobusi_6a_kursuvatimut_do_23_00.png


Автобуси маршруту №6а курсуватимуть до 23:00. Про це повідомив депутат Львівської міської ради Віталій Свінціцький у Facebook. 

“Сьогодні це особисто пообіцяв міський голова Львова у відповідь на моє зауваження про те, що, по суті, єдиний дієвий громадський транспорт до Рясного працює у скороченому режимі. Водії сходять із маршруту вже о 21:00. Підозрюю, з дозволу свого керівництва – комунального АТП-1. Тож маю прохання до ряснянців: мер пообіцяв, а ви інформуйте, якщо раптом автобуси не дотримуватимуться передбаченого режиму роботи”, – зазначив депутат.

Автобусы маршрута №6а будут курсировать до 23:00. Об этом сообщил депутат Львовского городского совета Виталий Свинцицкий в Facebook. 

“Сегодня это лично пообещал мэр Львова в ответ на мое замечание о том, что, по сути, единственный действенный общественный транспорт до Рясного работает в сокращенном режиме. Водители сходят с маршрута уже в 21:00. Подозреваю, с разрешения своего руководства – коммунального АТП-1. Поэтому есть просьба к ряснянцам: мэр пообещал, а вы информируйте, если вдруг автобусы не будут придерживаться предусмотренного режима работы”, – отметил депутат.


А поділитися?