Будівництво нового моста у селі Гайок: що вже зробили

logo


МІСТО

Новозбудований міст відповідатиме європейським нормам та стандартам

Скріншот із відео Служби автомобільних доріг у Львівській області

На автомобільній дорозі Н-17 Львів – Радехів – Луцьк у селі Гайок зводять міст через річку Західний Буг. Дорога пролягає Львівською та Волинською областями і є найкоротшим шляхом між Львовом та Луцьком. Загальна протяжність дороги сягає 130 кілометрів.

Відновити належне транспортне сполучення між Львовом та Луцьком – це одне із наших пріоритетних питань. Адже на дорозі Львів – Радехів – Луцьк щодоби курсує чимала кількість транспортних засобів. Аби ще цього року провести значний комплекс робіт для зведення основного моста шляховики щодня активно працюють на об’єкті, – зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Наразі влаштували 5 опор, на яких проводять бетонні роботи. Раніше на об’єкті провели демонтаж зруйнованих елементів.

Скріншот із відео Служби автомобільних доріг у Львівській області

Новозбудований міст відповідатиме європейським нормам та стандартам. Його довжина сягатиме 141,5 метра, ширина проїзної частини – 9,5 метрів. Окрім цього, будуть влаштовані тротуари з обох сторін, шириною по 1,8 метра та підходи до моста.

Також на споруді проведуть заходи для підвищення безпеки дорожнього руху: влаштують перильне та бар’єрне огородження, дорожні знаки та зовнішнє освітлення, нанесуть дорожню розмітку.

На об’єкті працює підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Відео з об’єкту можна переглянути ТУТ. 

Нагадаємо, на місці обвалено моста встановлено тимчасовий переїзд.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.