Частину вулиці Дорошенка у Львові зроблять пішохідною та заборонять проїзд автомобілів. Схема

logo
177471_chastinu_vulici_doroshenka_u_lvovi_zroblj.png


У Львові планують зробити пішохідною ділянку дороги від пр. Свободи до повороту на вулицю Банківську, а також заборонять там проїзд приватних автівок. Рух громадського транспорту лишиться незмінним.

Про це в коментарі кореспонденту 032.ua розповів спеціаліст управління транспорту ЛМР Костянтин Баранюк.

За його словами, змінити організацію дорожнього руху на цій ділянці дороги вирішили через постійні затори на вул. Дорошенка в яких простоюють трамваї.

“Трамваям часто доводиться зупинятися на зелений колір світлофора, вагон фактично зупиняється поперек проспекту Свободи, через ускладнений рух автомобілів, які їдуть на вул.Дорошенка. І взагалі, ми маємо один із найаварійніших центральних пішохідних ділянок – з вулиці Дорошенка на Банківську. Якщо не помиляюся, за минулий рік там сталося три ДТП з потерпілими”, – каже Баранюк.

Отож, аби вирішити цю проблему, ще в травні минулого року комісія з безпеки дорожнього руху ЛМР прийняла рішення щодо реорганізації дорожнього руху на просп. Свободи.

“Закривати для руху будуть ділянку на просп.Свободи від вулиці Беринди до вулиці Банківської. Водії зможуть об’їжджати цю територію по вулиці Гнатюка”, – зазначив Костянтин Баранюк.

Зупинку трамваїв та автобусів перенесуть від повороту з Банківської у пішохідну зону, встановлять навпроти вже існуючої на початку вулиці Дорошенка та пристосують для людей з інвалідністю.

Читайте також: вулиця Руданського у Львові стане пішохідною. Візуалізація.

Як уточнив кореспонденту 032.uа начальник відділу комунального господарства Галицької РА Ігор Савка, вже визначено підрядника, який встановить нові дорожні знаки, перемостисть тротуарне покриття та перенесе павільйони зупинок.

За слова пана Ігоря, ці роботи триватимуть до кінця травня, після цого зміни дорожнього руху на ділянці від пр. Свободи до повороту на вулицю Банківську, почнуть діяти офіційно.


А поділитися?Вам має сподобатись...