Червоний Хрест, ООН та ОБСЄ мають реально допомагати, а не відсиджуватися у Львові

logo


Червоний Хрест, ООН та ОБСЄ мають реально допомагати, а не відсиджуватися у Львові
Червоний Хрест, ООН та ОБСЄ мають реально допомагати, а не відсиджуватися у Львові
Віцепрем’єр Ірина Верещук.

Фото: slovoidilo.ua

Віце-прем’єр Ірина Верещук закликала міжнародні гуманітарні організації  допомогти у відкритті гуманітарних коридорів в Луганській, Донецькій областях для цивільних: жінок, дітей, старих та людей з інвалідністю.

«Окупанти не дають гуманітарних коридорів, порушуючи міжнародні гуманітарні норми. Як віце-прем’єр міністр, відповідальний за Донецьку та Луганську області, мушу визнати, що ми очікували більше реальної підтримки та допомоги від міжнародних гуманітарних структур, передовсім від Міжнародного Комітету Червоного Хреста, ООН та ОБСЄ.

Тому звертаюся до названих міжнародних гуманітарних структур. Я розумію, що ви переживаєте за безпеку свого персоналу, але водночас, ваш міжнародно визнаний нейтральний статус дає вам більше безпеки, ніж нашим національним українським структурам.

Саме цей міжнародно визнаний нейтральний статус дає вам можливість виконувати ту гуманітарну роботу, в тому числі для якої, власне, ви були створені.

Не всю гуманітарну роботу ви можете виконувати, сидячі у Львові. 

Якщо ви не можете виконувати свій гуманітарний мандат в Донецькій, Луганській та інших областях через небезпеку, яку створює для вас російська армія РФ, ви маєте чітко, офіційно та недвозначно про це заявити на весь світ: хто саме не дає вам виконувати ваш гуманітарний мандат», – наголосила вона.

Також читайте

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті