Чотири райони Львіщини зарахували до “червоної” зони

logo


Миколаївський, Перемишлянський, Пустомитівський та Сокальський райони Львівської області зарахували “червоної” карантинної зони.

Новий поділ почне діяти з 9 листопада, повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов після засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Чотири райони Львіщини зарахували до "червоної" зониФото: Олег Німчинов

Чотири райони Львіщини зарахували до “червоної” зони

Інші райони області віднесли до “помаранчевої” зони. “Жовтої” та “зеленої” зон в Україні немає.

Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

Що відомо

На ранок 6 листопада на Львівщині зафіксували 32425 випадків інфікування коронавірусом, з них 955 — летальні.
У лікарнях Львівщини, які приймають хворих на коронавірус, заповненість ліжок зросла до 67% — ЛОДА.
У Львові для хворих на COVID-19 облаштують додаткові ліжкомісця.
Міністерство охорони здоров’я запропонує уряду встановити додаткові карантині обмеження на території України. Вони стосуватимуться, зокрема, роботи торгово-розважальних центрів та обслуговування людей у магазинах.
Прем’єр Денис Шмигаль 4 листопада заявив, що Кабінет міністрів не планує запроваджувати локдаун в Україні, але посилить карантин, якщо ситуація з поширенням COVID-19 погіршиться. За його словами, до кінця року кількість хворих на коронавірус може сягнути 20 тисяч людей щодня.
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов спростував інформацію про те, що в Україні планують запровадити “чорні” зони епідемічної небезпеки, проте МОЗ пропонує запровадити новий показник, за яким встановлюватимуться обмеження у “червоній” зони карантину. Він стосуватиметься кількості позитивних тестів на COVID-19.