Водогін Гірне-Дрогобич, що оминає обвал, планують прокласти до кінця року

logo


Роботи з перенесення магістрального водогону Гірне-Дрогобич виконали на 30% та планують завершити до кінця року. Перенести водогін вирішили після обвалу неподалік дороги у 2017 році.

“Загалом тут є протяжність 800 метрів труби. Прокладено приблизно 300 метрів. Довший час чекали поставки труби. Зараз монтуємо камери, трубопроводи, мокрі колодязі, продовжуємо розкопки землі, до кінця року ми цю роботу виконаємо”, — каже директор компанії “Енергоресурс-Монтаж” Михайло Михайловський.

Водогін Гірне-Дрогобич, що оминає обвал, планують прокласти до кінця рокуСуспільне Львів

Водогін Гірне-Дрогобич, що оминає обвал, планують прокласти до кінця року

Виконроб компанії Юрій Легензевич каже, зараз робітникам перешкоджає погода. Роботи продять тепер через те, що гроші надійшли пізно.

“Фінанси прийшли пізно, тому і роботи виконуються, але стараємося давати собі раду – орендуємо техніку не на колесах, яку ми мали, а на гусеницях”, — каже Юрій Легензевич.

Перенести водогін вирішили у 2017 році, коли поблизу Дрогобича та Трускавця обвалилося склепіння над карстовою пустотою. Цей водопровід постачає воду майже для 60 тисяч людей – мешканців Дрогобича та прилеглих сіл.

Водогін Гірне-Дрогобич, що оминає обвал, планують прокласти до кінця рокуСуспільне

Водогін Гірне-Дрогобич, що оминає обвал, планують прокласти до кінця року

“Розпочали його будувати в 2018 році, у зв’язку з коригуванням проєкту роботи були зупинені. У 2020 році проєкт відкоригований, проведено експертизу і зараз ми хочемо до кінця року його збудувати. Загальна вартість проєкту 26 мільйонів гривень, підрядник зобов’язаний до кінця грудня здати об’єкт в експлуатацію”, — каже заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко.

Гроші на роботи виділили з резервного фонду Держбюджету. Неподалік водогону також будують об’їзну дорогу Трускавця.

Об'їзна дорога ТруускавцяСуспільне

Об’їзна дорога Труускавця

Дорога оминатиме карстові провалля. Загальна сума будівництва дороги – понад 224 мільйони гривень, завершити роботи планують до кінця наступного року.

Що відомо