У Львові затримали члена відомого злочинного угруповання «Лоту Гулі»

logo


image

У Львові СБУ затримала члена міжнародного злочинного угруповання «Лоту Гулі», що займався вимаганням грошей та вирішенням конфліктів між кримінальними авторитетами.

Як повідомляє СБУ Львівщини, 24-річний громадянин однієї з країн Південного Кавказу нелегально перетнув кордон з Україною. На території Львівської області він намагався діяти в інтересах міжнародного злочинного угруповання «Лоту Гулі» у ролі «смотрящого». СБУ затримала члена угруповання 5 листопада у Львові.

За даними спецслужби, затриманий спеціалізувався на вимаганні грошей і вирішенні конфліктних ситуацій між іншими учасниками кримінального середовища.

Нагадаємо, що Лоту Гулі – це відомий азербайджанський кримінальний авторитет, справжнє ім’я якого Надір Саліфов. Його обвинувачували у бандитизмі та викраденні людей. Надір Саліфов організував злочинні угруповання у кількох країнах та керував ними навіть із в’язниці. Угруповання «Лоту Гулі» були в Україні, Росії, Білорусі, Вірменії, Молдові, Туреччині.

В Україні угруповання «Лоту Гулі» відоме своїми злочинами у Одесі. Торік членів угруповання затримали за розбійний напад на бізнесмена. У нього відібрали понад 700 тис. грн та 23 тис. доларів, медики доставили чоловіка у лікарню із вогнепальним пораненням. Цього ж року членів «Лоту Гулі» затримали за викрадення людей в Одесі.

Кримінального авторитета Надіра Саліфова застрелили у серпні 2020 року в Туреччині.