Цими вихідних у Львові перекриють кільце на вулиці Липинського

logo


МІСТО

Через ремонт вулиці Богдана Хмельницького

Фото ілюстративне. Джерело: radiopershe.com

Цими вихідними, 31 липня та 1 серпня, у Львові через ремонт вулиці Богдана Хмельницького перекриють рух транспорту на кільці вулиця Богдана Хмельницького – вулиця Липинського – вулиця Кукурудзяна. Про це повідомили у ЛКП «Львівавтодор», передає пресслужба Львівської міської ради.

Там робитимуть квазікільце. Проєкт ремонту вулиці Богдана Хмельницького розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку».

На сьогодні параметри кільця на вулиці Липинського – вулиці Богдана Хмельницького не відповідають можливим з’їдам. Що ми запропонували своїм проєктом: на кільці машини будуть рухатися двома смугами, а вулиця Кукурудзяна буде одностороння – на виїзд. Ми робимо кільце саморегульованим, за прикладом кільця на вулиці Липинського – проспекті Чорновола. Воно відповідатиме всім параметрам навколишніх вулиць, – пояснив директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід.

За інформацією управління транспорту ЛМР, через перекриття руху транспорту на кільці вулиця Богдана Хмельницького – вулиця Липинського – вулиця Кукурудзяна, на вихідних відбудуться зміни у русі 7 маршрутів громадського транспорту. Детальніше про схему об’їзду повідомлять додатково.

Роботи  виконує ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.