Дитячі садочки Львова можуть закрити на карантин

logo


МІСТО

Фото ілюстративне: Galnet

У понеділок, 29 березня, штаб із протидії коронавірусу розглядатиме питання роботи садочків у Львові. Міський голова Андрій Садовий зауважив, що ситуація із захворюваністю складна і має тенденцію до погіршення впродовж наступних кількох тижнів, тож може виникнути потреба у введенні додаткових карантинних обмежень. Про це повідомляють у пресслужбі мерії.

Прогнозуємо, що наступні 2 тижні буде зростання статистики. Можливо, доведеться вводити нові карантинні обмеження. Польща, скажімо, повністю припинила роботу дитячих садочків. Ми це рішення будемо обговорювати на штабі вже в понеділок. Ситуація наразі йде вверх. Я переконаний, що наші обмеження мали б дати свій результат. Але ви самі бачите — цей штам набагато сильніший. Тому наше завдання — щоб усі хворі, які поступають, були госпіталізовані та мали якісне медичне лікування і догляд, — зазначив Андрій Садовий.

Нагадаємо, Львів із 25 березня — у «червоній» карантинній зоні. Відтак, заборонено роботу непродовольчих ринків, закладів харчування, крім онлайн-замовлення та роботи «на виніс», ТРЦ, розважальних закладів та нічних клубів, а також — будь-які масові заходи на території міста. Школярі навчаються дистанційно.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.