Дорожники спробували підкупити львівських правоохоронців

logo
241107_dorozhniki_sprobuvali_pidkupiti_lvivskih_.jpeg


17:45 11 січня 2019 р.

АМК оштрафував двох автоперевізників на Львівщині

Касаційний господарський суд у складі Верховного суду підтвердив правильність рішення Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про визнання дій приватного підприємства «Авто-Лайн» порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Рубрика: Закон

17:22 11 січня 2019 р.

Директор підприємства намагався передати у Львові хабар правоохоронцям

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно з працівниками Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України затримали директор підприємства, котрий намагався передати дві тисячі доларів правоохоронцям.

Рубрика: Закон

16:24 11 січня 2019 р.

ВРП відсторонила суддю на Львівщині

Вища рада правосуддя відсторонила до 19 лютого 2019 року суддю Турківського районного суду Львівської області Луку Кріля від здійснення правосуддя у зв’язку його з притягненням до кримінальної відповідальності.

Рубрика: Закон

16:15 11 січня 2019 р.

Оперативники ДФС вилучили на Львівщині автозаправний комплекс

Оперативники Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області задокументували в її Кам’янко-Бузькому районі діяльність АЗС, на якій здійснювалась реалізація підакцизних товарів (дизпалива) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.

Рубрика: Закон


А поділитися?