​Експертиза виявила в їжі «Панської чарки» стафілокок

logo
144272_ekspertiza_vijavila_v_jizhi_panskoji_char.jpeg


ImageСьогодні у обласному лабораторному центрі отримали результати досліджень зразків їжі, які брали у ресторані «Панська чарка». Виявилось, що бактерії були, як і в ресторанній їжі, так і в домашній випічці.

Про це повідомив заступник директора ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Олег Когут, – передає zaxid.net.

За словами Олега Когута, було взято сім зразків їжі, а в шести виявлено бактерії. Бактерії стафілококу знайшли у слабосольному лососі, печінковому паштеті, запеченому шпондері, буженині, а також м’ясному фарші та домашньому торті. Відповідно, шкідливими були не лише продукти у ресторані, а й домашня випічка.

Додамо, що станом на 15:00, за словами головного епідеміолога Львівщини, Наталії Тімко, у обласній лікарні перебуває ще 14 пацієнтів. Двох дітей, які теж стали жертвами отруєння, планують виписати завтра.

Загалом до лікарні звернулось 25 людей. Троє перебувають на амбулаторному лікуванні.

Нагадаємо, через масове отруєння людей у ресторані у поліції відрили кримінальне провадження за статтею про порушення санітарних норм та правил щодо запобіганням інфекційним захворюванням.

Також, за попередньою інформацією, у адміністрації «Панської чарки» спростовували інформацію про отруєння людей через ресторанну їжу. Повідомлялось, що від чоловіка, який святкував там весілля і першим став жертвою інфекції, є розписка про те, що жодних претензій до закладу він не має.

Більше інформації читайте згодом на «Львівських».


А поділитися?