“Галицькі Леви” – переможці “Київського Каштану”

«Галицькі Леви» сьогодні у дуже напруженому матчі, здобула звання гайкращої команди турніру «Київський Каштан» серед гравців 1998-2001 років народження. Поєдинки відбувалися га льоді СК  «Атек» в Києві.

Але про все за порядком. Вчора наші хлопці поступилися херсонському «Дніпру» 3:2, в той час як «Білий Барс» розгромив «Коледж» 17:5, після цих матчів у «Галицьких Левів», «Колледжа» і «Дніпра» було по три очки і за кращими показниками у матчах між собою у фінал вийшли саме «червоно-чорні».

«Білий Барс» вважався фаворитом фіналу, враховуючи, що деякі з гравців виступають в УХЛ, а Андрій Денискін взагалі проходив підготовчі збори в національній збірній.

Поєдинок розпочався з атак «Білого Барсу», які відкрили рахунок вже на першій хвилині першого періоду. Але зусиллями Романа Кізла рахунок було зрівняно.

Далі команди обмінялися закинутими шайбами. Проте вже «Білий Барс» повів у рахунку у другому періоді. Переломним у матчі став третій період, коли індивідуальні дії Чіканцева увінчалися закинутою шайбою. А в кінці поєдинку, Буценко випустив на лід 6 польового гравця. І шосту шайбу наші хлопці закинули вже у порожні ворота. Перемога!

По завершенні поєдинку організатори нагородили призерів змагань пам’ятними кубками.

27.04.2017. «Галицькі Леви» : «Дніпро» 2:3

27.04.2017. «Білий Барс» : «Коледж» 17:5

28.04.2017. Матч за 1-ше місце. «Білий Барс» : «Галицькі Леви» 4:6 (2:2; 2:1;0:3)

Шайби у нашій команді закидали: Кізло, Панченко, Чіканцев-2, Плохотнік, Абаджан

28.04.2017. Матч за 3-те місце. «Дніпро» : «Коледж» 6:3