Гірники Львіщини під Міністерством вугільної промисловості вимагали виплатити заборгованість із зарплати

logo


До Києва приїхало близько 200 осіб.

Близько двох сотень шахтарів Львівщини приїхали до Києва і вимагають виплатити їм заборгованість із зарплати. Гірники також вимагають вирішити питання з відвантаженням вугілля та оплатою за нього приватними і державними компаніями, йдеться у ТСН.19:30.

За словами шахтарів, їхнє вугілля вже не беруть навіть на ті ТЕС, які до нього пристосовані. Тож зарплатні вуглярі не бачать.

Читайте також: На Дніпропетровщині гірники влаштували страйк, десятки людей другу добу не виходять на поверхню

ВідеоШахтарі ДП “Львіввугілля” провели мітинг біля Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Шахтарі Львівщини вимагають від профільного відомства виплатити їм заборгованість із зарплати і вирішити питання з відвантаженням вугілля та оплатою за нього приватними і державними компаніями. Близько двох сотень гірників приїхали до Києва, щоби переконати Міністерство енергетики та вугільної промисловості втрутитися в ситуацію.

Шахтарі ДП "Львіввугілля" провели мітинг біля Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Міністр Ігор Наслик не вважає заборгованість у місяць проблемою, мовляв, це бюрократична затримка і частина боргу вже нібито сплачена. Щодо продукції, то це мають вирішити спільно держава і компанії на переговорах. За його словами, щоб вирішити проблему треба включати роботу Центренерго.

Читайте також: На шахті у Павлограді спалахнув метан, постраждали гірники

Депутати ж просять втрутитися в ситуацію прем’єр-міністра. “Закликаю Гройсмана взяти це питання під особистий контроль, якщо міністр Насалик не здатен вирішити це питання. Інакше тут буде не 200 шахтарів, а і з сім’ями і не лише “Львіввугілля””, – каже народний депутат Тарас Батенко.