Громади Львівщини за три місяці скерували на ЗСУ понад пів мільярда грн

logo


З бюджету області виділили понад 200 мільйонів гривень на дрони та бойові безпілотники різних типів

Громади Львівщини скерували на допомогу Збройним Силам понад 500 млн грн. З обласного бюджету на ЗСУ виділили ще 350 млн грн, повідомив у середу, 1 квітня, начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

З обласного бюджету на дрони скерували 200 мільйонів

Як йдеться вповідомленні, понад пів мільярда гривень на потреби військових скерували громади Львівщини за перші три місяці 2024 року. Ще 350 мільйонів за чотири місяці цього року — виділили з обласного бюджету. “З них 200 мільйонів гривень були спрямовані на закупівлю дронів, адже для нас основним пріоритетом є дрони і РЕБи,” — зазначив Максим Козицький на форумі волонтерів та громад “Львівщина для ЗСУ”.

Фото: Максим Козицький Фото: Максим Козицький

Окрім того, начальник ЛОВА наголосив на необхідності прийняття закону №9559, який дозволить територіальним громадам напряму фінансувати військові частини. “Зараз чимало часу вони витрачають на проведення тендерів, пошук обладнання, закупівлю і погодження кошторисних документів з Міністерством оборони. Ціною втраченого часу є здоров’я, а іноді й життя наших людей,” — додав МаксимКозицький.

Нагадаємо, нещодавно парламент у першому читанні підтримав закон, який легалізує допомогу для Сил оборони з місцевих бюджетів. Окрім того, експерти підрахували, що Львівщина на другому місці по закупівлі дронів, проте п’ять місцевих громад за два роки війнипридбали для ЗСУ всього по одному дрону.

#Львів #ЛОДА #громади Львівщини#Максим Козицький #допомога ЗСУ #новини Львів