Хлопець-сирота отримав квартиру у Дублянах

logo
hlopec_sirota_otrimav_kvartiru_u_dubljanah.jpg


середа, 27 липня, 2016, 18:00
Львів

Хлопець-сирота отримав квартиру у Дублянах

У вівторок, 26 липня, Володимирові Волошину – особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, вручили право власності на квартиру у м. Дубляни Жовківського району.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис, інформує прес-служба ОДА.

Квартира придбана відповідно до Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки за кошти, виділені з обласного та районного бюджетів, бюджету Дублянської міської ради та наданої спонсорської допомоги.

Загальна площа квартири становить 41,6 кв м, житлова – 17,3 кв м. Квартира складається з житлової кімнати, кухні, ванної та лоджії, підведені всі інженерні мережі, є лічильники обліку газу, опалення в квартирі газове автономне, вікна металопластикові.

За словами Володимира Лиса, загальний обсяг коштів, виділених на придбання квартири становить 290 000 гривень, з них 170 тисяч гривень надано з обласного бюджету, 54 тисячі гривень виділено з районного бюджету, 29 тисяч гривень – з бюджету Дублянської міської ради, 37 тисяч гривень – залучені кошти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


А поділитися?