Хотіли залишити навіть крокодила: як працює перший у Львові зооготель

logo


БІЗНЕС

Цілодобовий відеонагляд за улюбленцем, спа-процедури, фітнес і зоотаксі – тільки частина послуг, які надає готельно-навчальний комплекс


Фото: Facebook-сторінка зооготелю Lucky

У Львові вже понад рік працює перший готель для тварин. Galnet завітав у гості в зооготель «Lucky» та дізнався багато цікавого про роботу, послуги та активності, які тут пропонують. 

Як у звичайному готелі, спершу ми проходимо до рецепції. Саме тут адміністраторка відповідає на дзвінки клієнтів. Також на рецепції відбувається заповнення анкети при поселенні тварини. 

«Інколи клієнти кажуть, що легше в Америку поїхати, ніж поселити собаку, тому що анкета довга, дуже до деталей все прописується», – розповідає директорка закладу Діана Зюбрик.


Фото: Христина Донченко

В анкеті господарі повинні записати інформацію про тварину, її вакцинацію, а також деталі, корисні для зоонянь, які доглядатимуть улюбленця впродовж його перебування у комплексі. Там прописують скільки разів потрібно годувати тварину, а корм, який залишають улюбленцю, маркується та потрапляє у спеціальний бокс. Для тварин, які не харчуються кормом, потрібно залишити запас продуктів, а працівники зооготелю готуватимуть їм. Також в анкеті вказують кількість вигулів для тварини, особливості та вподобання улюбленця. Перед поселенням працівники готелю рекомендують залишити з твариною її улюблену іграшку, щоб вона відчувала запах дому. Господарі отримують доступ до камер відеонагляду та можуть спостерігати за своїм улюбленцем.


Фото: Христина Донченко

Поселенцями зооготелю стають домашні улюбленці: собаки й кішки, хом’яки й морські свинки, кролики й папуги. Проживали у комплексі «Lucky» лисиця, єнот і тхір. У готель навіть зверталися люди з проханням прийняти крокодила і змію, але отримали відмову, адже працівникам потрібні умови та знання по догляду за особливими тваринами.


Фото: Facebook-сторінка зооготелю Lucky


Фото: Facebook-сторінка зооготелю Lucky

Вимогою перед поселенням для великих собак є перше знайомство:

«Великі собаки можуть часто не приймати працівників, агресувати. Щоб познайомитись і переконатись, що собака адекватна, необхідно пройти перше знайомство. Особливо для бійцівських порід», – зазначає Діана Зюбрик.


Фото: Христина Донченко

Зооготель може прийняти одночасно 70 мешканців. Окремо в кімнаті живуть котики –  у боксах на одну або дві кімнати. Зараз сусідом по боксу для котика є кролик. У інших кімнатах номери для собак: стандарт, напівлюкс та люкс. Для великих і малих собак кімнати теж окремі. Також є можливість винайняти окремий номер для собаки. Господарі, які залишають кількох тварин, можуть винайняти їм окремий номер. Так у люксі разом проживали собака та кіт з однієї сім‘ї.

Номери облицьовані аквапанелями, адже після кожного клієнта кімната дезінфікується. Модульне покриття підлоги забезпечує тепло у кімнаті тваринки.  


Фото: Христина Донченко

Кількість клієнтів зооготелю на день в середньому становить 20 тваринок, проте в період пандемії коронавірусу знизилась удвічі. У святкові дні спостерігається зовсім інша ситуація, адже заповнені усі номери.

Окрім кімнат із номерами для проживання тварин, звісно ж, є кімнати службові. У просторій залі розміщується ігрова та тренінгова зона з іграшками. Окрема кімната виділена для проведення грумінгу – процедури по догляду за твариною. Тут також доступні послуги кінолога та зоопсихолога.


Фото: Facebook-сторінка зооготелю Lucky

Зараз у команді працює 6 людей, проте влітку штат збільшують. Перед початком роботи працівники проходять навчання з 9 модулів. Окрім цього, майже кожні чотири місяці, команда зооготелю проходить додаткове навчалася.

Адміністратори та зооняні – люди, які роблять тваринок у зооготелі «Lucky» справжніми щасливчиками. Працівники люблять тварин, тож швидко налагоджують контакт навіть із недовірливими та переляканими клієнтами. Для зооняні Катерини турбота про тварин у «Lucky» спершу була як хобі, але тепер робота в готелі стала основною.

Окрім перелічених, у готелі є послуги хендлера для підготовки до показів на виставках та організація фотосесії. Також пропонують дитячий садок на кілька годин для тварини. Якщо ж ви не можете доставити улюбленця, то можете викликати зоотаксі. А для охочих завести тварину фахівці проводять консультації, де допомагають з вибором породи й харчування, догляду й виховання. 


Фото: Facebook-сторінка зооготелю Lucky

Першим клієнтом у зооготелі ще до офіційного відкриття була собака Мушка. Її й зараз господарі часто залишають у готелі. За підрахунками директорки, 99% клієнтів відвідують зооготель знову. Серед клієнтів тут тваринки керівників найбільших холдингів України, міс України та багатьох відомих людей. Мешкали у готелі собаки з Польщі, Америки та Австрії.

«Є клієнти, які в нас більше 13 разів за рік часу, тобто вони кожен місяць у нас», –  розповідає Діана.

Готель для тварин «Lucky» – перший зооготель у Львові – відкрила 17-річна Діана Зюбрик у січні 2019 року.

«Почалося все з думки створити те, чого в принципі ще не було в Україні. Не було такого формату: коли є повністю комплекс –  готель, грумінг, і тренування. Коли є достатньо місця і хороші умови для кожної тварини», –  розповідає засновниця.


Фото: Facebook-сторінка зооготелю Lucky

Працівники пригадують як фарбували стіни, як облаштовували куточки для тварин. З часу виникнення ідеї до відкриття готелю минуло близько пів року. 

«З’явилась ця енергія, цей запал вкласти їх у відкриття і тому, власне, так швидко це відбулося», – пригадує Діана Зюбрик.

Щоб зробити комплекс інноваційним, Діана спілкувалася із закордонними фахівцями, листувалася із зооготелями Америки, Польщі, Німеччини та Об’єднаних Арабських Еміратів. 

«Якщо порівнювати ставлення, розміри та послуги, то ми на одному рівні з закордонними колегами. Але нам є куди рости. Зони для господарів – у нас такого ще немає, але це все в перспективі», –  каже Діана.

Цікаво, що законодавства як такого в Україні щодо зооготелів немає. Тому Діана з командою опиралася на європейські стандарти.

«Кожен місяць є ще якісь дофінансування, щось нове придумуємо для того, щоб покращуватися. Уже в планах на цей рік зробити зону вигулу з тренажерами. Ми уже закупили тренажери, які розмістимо у зоні для вигулу та ігор», –  ділиться планами директорка. 


Фото: Facebook-сторінка зооготелю Lucky

До слова, вартість проживання у зооготелі «Lucky» на добу для собак коштує від 300 до 800 гривень, а для котів – від 250 до 470 гривень. Проживання єнота обійдеться у 400 гривень на день.

Засновниця зооготелю також зазначає, що 40% їхніх клієнтів приїздять з інших міст.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.