Із 1 січня на львів’ян чекає підвищення ціни на проїзд у маршрутках до 6 грн?

logo
150103_iz_1_sichnja_na_lviv_jan_chekae_pidviwenn.jpeg


Із 1 січня у Львові планують підняти тариф на проїзд у маршрутках. Про це сьогодні, 14 листопада, під час прес-конференції повідомив депутат Львівської міської ради, член комісії інженерного господарства  Андрій Карбовник, передає Львівський портал.

Він додав, що нова ціна за проїзд сягне 6 грн.

«Відомо, що з 1 січня вартість проїзду буде вищою ніж зараз…Звісно будь-яке підняття б’є по кишенях в першу чергу простих людей, які користуються цим транспортом… На стільки мені відомо, це буде десь в районі 6 грн», – сказав він.

Своєю чергою голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка наголосив, що економічно обґрунтований тариф сягає близько 7,5 грн.

«Є економічно обґрунтовані розрахунки, які подані в економічне управління ЛМР, де їх опрацювали і визнали адекватними. Вони коливаються від 6 грн 10 коп. до 7 грн 35 коп. в залежності від класу автобусу, який використовується. Якщо  міськрада в своєму бюджеті має кошти, щоби компенсувати різницю між затвердженою ціною і економічно обґрунтованою вартістю, то жодних проблем нема. Ми тільки за те, щоб наші львів’яни їздили або якомога дешевше, або взагалі безкоштовно. Це проблема міської влади. Але при розрахунку цього тарифу є умова, що всі сплачують за проїзд, пільговиків нема. Складова вартості пального в даному тарифі складає 52%. А економічна наука транспорту говорить, що цей показник не повинен перевищувати 30%. То, якщо ми будемо від цього відштовхуватися, то сьогодні виходимо на тариф у 20 грн. Однак розуміємо, що це неможливо…».


А поділитися?Вам має сподобатись...