Як почувається дівчина з Ходорова, у якої легені були уражені COVID-19 на 90%

logo


ЛЮДИ

Раніше дівчина була підключена до ЕКМО та апарату ШВЛ

Фото ілюстративне. Фото: Galnet

17-річна дівчина з Ходорова, у якої легені були уражені COVID-19 на 90%, йде на покращення. Два тижні тому її від’єднали від апарату штучної вентиляції легень. Зараз вона не потребує кисневої підтримки. Дівчину лікують у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит». 

Вона добре себе почуває. Уже тривалий час не перебуває у реанімації. У неї позитивна динаміка: щодо психосоматики, щодо настрою. Поки що все добре, стан стабільний, – розповіла у коментарі Galnet очільниця медустанови Олександра Бурда.

Нагадаємо, на початку березня у дівчинки піднялася температура, їй зробили тест і підтвердили коронавірус. І хоч її тато вчасно звернувся по допомогу, стан дитини стрімко погіршувався, її перевели у реанімацію і підключили до ШВЛ. Легені у дівчинки були уражені на 90%. Тому її підключили до ЕКМО. Детальніше про це читайте ТУТ.

Додамо, станом на сьогодні, 19 квітня, у лікарні перебувають 11 дітей із підтвердженим коронавірусом, аналізи ще 6 дітей наразі опрацьовують. 

Серед пацієнтів є 8 дітей з пневмоніями – майже 50%. Є важкі діти. Є такі, які мають проблеми зі системою крові, яких після покращення стану будуть дообстежувати. Решта дітей у стані середньої важкості, які вимагають звичайного лікування. Є одна важка дитинка – немовля, яке має позитивний ПЛР-тест і є кисневозалежним, – додає Олександра Бурда.

Діток, які потребують підтримки апаратів ШВЛ, наразі немає.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.