Як у Львові реконструюють сад Палацу Потоцьких (фото)

logo
233981_jak_u_lvovi_rekonstrujujut_sad_palacu_pot.jpeg


У саду висадили нові рослини, облаштували доріжки і підготували територію до зими. Про це повідомляє “Твоє місто”. 

Реконструкція саду біля Палацу Потоцьких триває з липня цього року. Зараз сад повністю підготували до зими, облаштували пішохідні доріжки та висадили нові рослини. Як розповів прес-секретар Львівської галереї мистецтв Василь Мицько, спричинене оновлення було тим, що почали сохнути кущі туї по центру саду.

“Сад був закладений на місці, де в кінці Радянського Союзу робили вхід в шахту підземного трамваю. В тих місцях ґрунт сягає 15-20 сантиметрів над бетоном. Там і росли туї. Ми вирішили їх перенести в сторону, аби прикрити неестетичні технічні приміщення і символічно позначити межу нашої території”.

Василь Мицько

На місці туй в галереї планують посадити вазонки, адже місце через бетон не придатне для висадки дерев. Ще одним важливим елементом саду є пішохідні доріжки. Василь Мицько каже, що малюнок парку робили за обрисами колишнього директора галереї Бориса Возницького. Для облаштування доріжок закупили спеціальну крихту, через яку може стікати вода.

Змін зазнав і газон саду. Спершу його покропили пестицидами, аби вивести бур’яни. Потім землю переорали і засіяли новою травою. Щодо крайніх робіт – у саду висадили 1000 крокусів – багаторічні цибулеві рослини, які за зовнішнім виглядом нагадують тюльпан. Їх висадили по периметру доріжок. Перші крокуси мають показатися в саду щойно зійде сніг.

Прес-секретар галереї каже, що зараз сад повністю готовий зимувати і жодних робіт в галереї взимку проводити не збираються. На весну до саду планують запросити спонсорів та меценатів, які могли би подарувати Палацу нові дерева та вазонки.

Фото надані Львівською галереєю мистецтв

59c33b71e7729f0d5a2ef1cce8609d12.md.jpg f4b88e19fae4243fb39691d1459f0576.md.jpg

В саду высадили новые растения, обустроили дорожки и подготовили территорию к зиме. Об этом сообщает “Твой город”. 

Реконструкция сада возле Дворца Потоцких продолжается с июля этого года. Сейчас сад полностью подготовили к зиме, обустроили пешеходные дорожки и высадили новые растения. Как рассказал пресс-секретарь Львовской галереи искусств Василий Мицко, вызванное обновление было тем, что начали сохнуть кусты туи по центру сада.

“Сад был заложен на месте, где в конце Советского Союза делали вход в шахту подземного трамвая. В тех местах почва достигает 15-20 сантиметров над бетоном. Там и росли туи. Мы решили их перенести в сторону, чтобы прикрыть неэстетичные технические помещения и символически обозначить границу нашей территории”.

Василий Мицко

На месте туй в галерее планируют посадить вазоны, ведь место из-за бетона не пригодно для высадки деревьев. Еще одним важным элементом сада является пешеходные дорожки. Василий Мицко говорит, что рисунок парка делали по очертаниям бывшего директора галереи Бориса Возницкого. Для обустройства дорожек закупили специальную крошку, через которую может стекать вода.

Изменения претерпел и газон сада. Сначала его окропили пестицидами, чтобы вывести сорняки. Затем землю перепахали и засеяли новой травой. По кромке работ – в саду высадили 1000 крокусов – многолетние луковые растения, которые по внешнему виду напоминают тюльпан. Их высадили по периметру дорожек. Первые крокусы должны показаться в саду только сойдет снег.

Пресс-секретарь галереи говорит, что сейчас сад полностью готов зимовать и никаких работ в галерее зимой проводить не собираются. Весной в саду планируют пригласить спонсоров и меценатов, которые могли бы подарить Дворцу новые деревья и вазоны.

Фото предоставлены Львовской галереей искусств


А поділитися?