Як українець хотів допомогти полякам із найінтимнішим (ФОТО)

logo


На Львівщині співробітники Держприкордонслужби спільно з працівниками митниці завадили спробі громадянина України вивезти до Польщі стимулюючі препарати для інтимного збудження. Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівського прикордонного загону.

Чоловік слідував на виїзд з України автомобілем “Опель” через пункт пропуску “Устилуг”. Для проходження контролю він обрав смугу руху “зелений коридор”, показуючи цим, що не має заборонених для перевезення предметів.

Як українець хотів допомогти полякам із найінтимнішим (ФОТО) - фото 1

Однак враховуючи всю інформацію у прикордонників виникла підозра, що автівкою все ж, ймовірно, можуть переміщуватися товари. Саме тому транспортний засіб направили на спільний з працівниками митниці поглиблений огляд.

Як українець хотів допомогти полякам із найінтимнішим (ФОТО) - фото 2

Інтуїція охоронців кордону не підвела, в порожнинах багажного відділення, під декоративною обшивкою передніх сидінь та панеллю приладів, під арками передніх і задніх коліс та в порожнині переднього бамперу були знайдені препарати стимулюючої дії.

Як українець хотів допомогти полякам із найінтимнішим (ФОТО) - фото 3

Загалом в конструктивні порожнини автівки 30-річний українець запхав більше 200 тисяч пігулок та 4,8 тисяч гелів. Загальна вартість знахідки сягнула майже 600 тисяч гривень.

Як українець хотів допомогти полякам із найінтимнішим (ФОТО) - фото 4

Товар вилучено, разом ним чоловік втратив і свого “залізного коня”, якого оцінили в понад 100 тисяч гривень.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів