Як змінять автобусні маршрути після відкриття трамвайної колії на Сихові

logo


У коментарі сайту 032.ua, начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир розповів, яким чином зміняться автобусні маршрути у Львові після відкриття трамвайної колії на Сихові.

За його словами, у міськраді вже прийняли рішення щодо автобусних маршрутів №19, 14 і 54, які тепер курсуватимуть на вулицю Антонича, де розташовуватиметься колишній сихівський ринок “Санта-Барбара”.

“Одна із умов перенесення ринку “Санта-Барбара” на вул.Антонича була така, щоб туди курсували як мінімум 4 автобуси. Ми таке рішення прийняли. 54 маршрут вже курсує до вулиці Антонича, а 14 і 19 маршрути почнуть туди доїжджати після того, як добудуть розворотне кільце”, – розповів Щир.

Водночас, чиновник розповів, що автобусні маршрути №53 і 4а після відкриття сихівського трамвая й надалі курсуватимуть за старим маршрутом.

“Ми пропонували перевізникам один із маршрутів продовжити до вулиці Драгана, однак вони не захотіли. Хоча, “Львівавтодор” проводив дослідження, що після запуску трамвая на Сихові, автобус №53 втратить більше 30% пасажиропотоку, а 4а – більше 40%, – зауважив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.

Нагадаємо, як повідомляв раніше 032.ua, нещодавно у коментарі нашому виданню директор “Львіавтодору” розповів, що після відкриття трамвайної колії на Сихові, у мікрорайоні приберуть кінцеві автобусні зупинки поблизу колишнього ринку “Санта-Барбара”.