Кілька десятків праворадикалів побилися з «муніципалами» в сесійній залі Львівської міськради

logo
199273_kilka_desjatkiv_pravoradikaliv_pobilisja_.jpeg


У четвер, 12 липня, кілька десятків представників праворадикальної організації «Національний корпус» увірвалися до сесійної зали Львівської міськради, де відбувалося чергове засідання сесії. З вимогами відставки начальника міського управління охорони здоров’я Володимира Зуба вони побилися з працівниками «Муніципальної варти» і заблокували сесійну залу.

Протест працівників комунальної стоматології відбувався протягом усього засідання. Перед обідньою перервою кілька десятків працівників стоматології прийшли до сесійної зали, вимагаючи виплатити їм заробітну платню за останні 11 місяців. Одна із працівниць стоматології навіть намагалсь вистрибнути з вікна другого поверху Ратуші, однак їй завадили це зробити.

Після перерви, щойно депутати і розпочали розгляд питань, до сесійної зали, крім стоматологів, увірвалися ще кілька десятків молодих людей з криками «Зуба геть!». Вони спровокували бійку з «муніциалами», після чого зайняли сесійну залу. Серед протестувальників були люди в футболках праворадикальної організації «Національний корпус».

Представники «Національного корпусу» в сесійній залі ЛМР

Секретар міськради Анатолій Забарило оголосив перерву і зібрав на нараду керівників депутатських фракцій. Після наради депутати вирішили провести позачергове засідання бюджетної комісії, на якому розглянути питання зарплат стоматлогам.

Нагадаємо, працівники комунальних стоматологій уже не вперше пікетують міську раду через реформу, яку впроваджують у місті. Усі комунальні стоматполіклініки мають перетворити на неприбуткові підприємства. Це дало б змогу медикам офіційно встановити ціни на свої послуги і таким чином самотужки заробляти на власну зарплатню та утримання своїх медзакладів. Однак частину працівників стоматполіклінік такі зміни не влаштовують.

Інформація доповнюється


А поділитися?