Кількадесят мешканців Зимної Води перекрили автодорогу Львів – Городок

logo
171961_kilkadesjat_meshkanciv_zimnoji_vodi_perek.jpeg


У четвер, 22 лютого, близько 30 мешканців села Зимна Вода, що біля Львова, перекрили трасу Львів – Городок. У такий спосіб люди протестували проти ймовірного закриття єдиного мед закладу у їх селі – Зимноводівської сільської амбулаторії.

За інформацією речника патрульної поліції Львівської області, перекриття дороги тривало близько 15 хвилин, після чого люди розійшлися. За його словами, причина перекриття дороги – чутки про ймовірне закриття Зимноводівської амбулаторії.

Натомість 21 лютого на офіційному сайті Зимноводівської сільської ради повідомили, що амбулаторії не закриватимуть, а лише перепрофілюють на два окремі відділення – амбулаторію та поліклініку.

«В приміщенні нашої амбулаторії буде з часом функціонувати фактично два окремих медичних підрозділи: амбулаторія сімейної медицини, яка буде надавати первинну медичну допомогу та відділення поліклініки Пустомитівської центральної районної лікарні, у якому будуть надавати вторинну медичну допомогу в амбулаторних умовах в с. Зимна Вода. Таким чином буде забезпечено в приміщенні нашої амбулаторії роботу рентгенкабінету, УЗД-діагностики, клінічної лабораторії, фізкабінету, масажного кабінету та вузькоспеціалізованих лікарів: акушера – гінеколога, хірурга, невролога та інших», – йдеться у повідомленні секретаріату Зимноводівської сільради.
Відповідне рішення було прийняте на виконкомі сільської ради 13 лютого та на нараді за участю голови Пустомитівської районної ради Галини Гички, головного лікаря Пустомитівської ЦРЛ Івана Лабая, сільського голови Володимира Гутника, депутатів сільської ради та лікарів амбулаторії.
Інформація доповнюється…


А поділитися?