Лісгоспи на Львівщині придбали техніку на 32,3 млн. гривень

logo
148494_lisgospi_na_lvivwini_pridbali_tehniku_na_.jpeg


18:00 7 листопада 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили: «За дев’ять місяців 2017 року державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ закуплено нової техніки обладнання та інших засобів на суму 32,3 млн. гривень».

Про це повідомили сьогодні, 7 листопада, у Львівській міськраді облдержадміністрації, де також розповіли: «Лісгоспами області придбано три одиниці нової тракторної техніки, один бульдозер та один екскаватор, чотири вантажних автомобілі з причепами та гідроманіпуляторами та чотири спеціальних легкових автомобілів для охорони та захисту лісу. Серед підприємств, які оновили тракторний парк ДП «Бібрське ЛГ», ДП «Дрогобицьке ЛГ», ДП «Золочівське ЛГ». Лісовозні автомобілі придбали ДП «Дрогобицьке ЛГ», ДП «Радехівське ЛМГ», ДП «Сколівське ЛГ».

«Значно обновився парк деревообробного обладнання. Закуплено нових ліній, верстатів та обладнання на суму 20,3 млн. гривень. Серед підприємств, які найбільше вклали коштів в модернізацію та закупівлю деревообробних верстатів та ліній ДП «Рава-Руське ЛГ»,  «Радехівське ЛМГ ДП «Жовківське ЛГ»,  ДП «Буське ЛГ» Оновлення та модернізація техніки триває. До кінця поточного року лісгоспами області планується придбати ще три нових трактори та три причіпні лісовозні тракторні теліжки «Веймер», «Кесла», «Бінденберг» з гідроманіпуляторами», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.


А поділитися?