Львів’ян просять не викликати соціальні служби без нагальної потреби

logo


image

17:35, Сьогодні

Надійне джерело

У Львові жителів просять не викликати соціальні служби без нагальної потреби. 

26 лютого управління соціального захисту Львова звертається до всіх містян та закликає не викликати соціальні служби без нагальної потреби. Про це зазначили у пресслужбі Львівської міськради.

Зараз структури міськради, соцслужби, волонтери, релігійні спільноти, громадські середовища активно працюють, щоб допомогти людям, які вимушено покинули свої домівки через бойові дії та потребують допомогу. 

“У цей напружений для всіх нас час відповідні структури Львівської міської ради, соціальні служби, волонтери, релігійні спільноти, громадські середовища активно працюють, допомагаючи громадянам, які вимушено покинули свої домівки через бойові дії, і гостро потребують підтримки.

Зараз отримуємо звернення громадян, які є мешканцями нашого міста, із проханнями у соціальній, гуманітарній допомозі. Реагуючи на такі виклики, соціальні служби неодноразово виявляють відсутність озвученої потреби, що свідчить про факт зловживання у цей нелегкий час. Отож, просимо розуміти обмеженість людських та інших ресурсів та звертатись за підтримкою у разі нагальної потреби”, – йдеться у повідомленні. 

Фото на головній умовне: Роман Балук 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію