Львів’ян запрошують здати на переробку використані пакунки від подарунків

logo


Окрім пакунків містяни можуть приносити у «Патріарший дім» й звичайну макулатуру.фото: соцмережі

фото: соцмережі

Активісти хочуть привернути увагу львів’ян до проблеми сортування і переробки сміття та спонукають приносити використані подарункові пакунки чи звичайну макулатуру в четвер, 21 грудня, у готель «Патріарший дім» на вулиці Хуторівка, 35. Про це в коментарі tvoemisto.tv розповів Олег Котис, координатор соціальної ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить!»

«Концепт полягає в тому, що після свята святого Миколая у людей залишилося багато пакунків чи коробок від подарунків. Вони всі можуть піти в смітник, тому ми вирішили провести акцію, щоб люди здали їх на переробку», – сказав він.

Також він додав, що в цей день відбудеться еко-тренінг щодо поводження з відходами для вчителів шкіл, бібліотекарів та вихователів дитячих садочків. Мета тренінгу – навчити людей впроваджувати систему сортування сміття в своїх установах.

«Ми можемо приймати це сміття цілий день. Ми хочемо привернути увагу людей, що навіть такі речі треба здавати на переробку. Люди можуть принести і будь-яку іншу макулатуру», – додав він. Ці акції відбудуться в рамках ініціативи «Чисте місто».

Здати сміття на переробку можна в четвер, 21 грудня, в готелі «Патріарший дім» на вулиці Хуторівка, 35.

Микита Гладченко