Львів’янина вигнали з нічного клубу через зауваження щодо російських пісень

logo


image

Охорона львівського нічного клубу вигнала львів’янина через його зауваження щодо російськомовних пісень, які лунали в караоке. Юрій Ромась зробив зауваження туристам із Білорусі та Одеси, які співали в караоке виключно пісні російською мовою.

За словами Юрія Ромася, він сказав, що виконання таких пісень є недоречним. Після зауваження, охорона закладу попросила львів’янина вийти із клубу.

“Охорона зробила мені перше зауваження, після чого я думаю, гаразд, не буду нікому псувати настрій, але потім білоруський столик почав співати пісні Лєпса і я не витримав. Підійшов до їхнього столика і максимально делікатно намагався сказати, що Лєпс підтримав окупацію Криму і всі дії Путіна стосовно України. Після цього разу до мене підійшла охорона і вже остаточно вивела”, — розповів Юрій Ромась.

Ситуація трапилася у клубі “Split”. Ось як це коментує представник закладу Володимир Захарчук.

“Люди, які в нас відпочивали, білоруси, вони в процесі спілкування сказали: “Ми, на жаль, не володіємо українською мовою. Ми не можемо співати українською мовою, ми її не знаємо. Ми можемо російською або англійською”. На виконання мораторію “Про обмеження російськомовного продукту у Львові”, рішення ОДА, в нас в ресторані і в нічному клубі, звичайно, не лунає російськомовна музика. В караоке, на жаль, ситуація трохи інша, там особа, яка приходить, в даному випадку білоруси, вони замовляють пісню”, — каже Володимир Захарчук.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону