Львівська опера позбавила співачку ролі за участь у спектаклях з росіянами

logo


Артистка мала зіграти Кармен в однойменній виставі

У Львові 17 лютого відбудеться показ опери “Кармен”, де головну роль мала грати запрошена вокалістка, лауреатка міжнародних конкурсів Валентина Плужнікова. Однак 8 лютого пресслужба Львівської національної опери опублікувала допис про припинення співпраці зі співачкою, оскільки та брала участь у спектаклях з російськими артистами.

Українськаоперна співачка Валентина Плужнікова під час перебування в Італії на дворічному курсі для оперних виконавців в Acсademia Teatro alla Scala виступала на одній сцені з росіянами. Зокрема навесні минулого року у виставі “Лючія ді Ламмемур” Плужнікова зіграла разом з російським співаком Борисом Пінхасовичем, який є актором Михайловського театру вСанкт-Петербурзі.

“Львівська національна опера, на жаль, не володіла повною інформацією щодо творчої біографії Валентини Плужнікової під час перемовин щодо її участі в опері “Кармен” Ж. Бізе. Щойно нам стало відомо про її участь у спектаклях разом з російськими артистами під час навчання в академії Ла Скала. Командою Львівської національної опери оперативно прийнято рішення про скасування участі Валентини Плужнікової в опері “Кармен” 17 лютого”, — ідеться у повідомленні.

Фото: Львівська Національна Опера / Lviv National OperaФото: Львівська Національна Опера / Lviv National Opera

У пресслужбі театру також закликали українських артистів не брати участь у спільних проєктах з російськими, адже це працює проти України. На цю публікацію співачка наразі не відреагувала.

Додамо, що Валентина Плужнікова є лауреаткою міжнародних вокальних конкурсів та учасницею європейських оперних фестивалів. Співачка здобула ступінь магістра у Національній музичній академії України імені Петра Чайковського уКиєві, після чого навчалась у США за програмою Lindemann Young Artist Development. Зараз Плужнікова виступає на провідних оперних сценах світу.

#театр#Львівська опера