Львівські творці міні-макету Тарасові Шевченку допустили помилку на 200 тисяч

logo
176963_lvivski_tvorci_mini_maketu_tarasovi_shevc.jpeg


На інформаційній табличці до міні-макету пам’ятника Тарасові Шевченку для незрячих допустили граматичну помилку в тексті.

Вартість макету з бронзи та граніту становить 200 тисяч гривень, – інформує кореспондент сайту 032.ua з посиланням на “Варту-1”.

Зверху біля міні-скульптури розміщена інформаційна табличка зі шрифтом Брайля, на якій випадковий перехожий помітив граматичну помилку, яка з урахуванням значення пам’ятки, недопустима.

Читайте також: На Старосамбірщині впав літальний апарат, яким перевозили контрабанду. ФОТО.

“Проходячи повз вирішив подивитися на міні-копію пам’ятника для незрячих. Випадково знайшов помилку у слові “особистостей”. Не знаю, як цього раніше ніхто не помітив і до цих пір нічого з цим не зробили, але на мою думку таких помилок не повинно бути. Це не табло оголошень і не напис на стіні. Це культурна пам’ятка, яка роками буде встановлена у самому серці нашого міста. Львів – це культурна столиця України і такі речі треба виправляти”, – зазначив Стас Бояновський.

Читайте також: Цілодобові аптеки Львова: перелік, адреси, телефони.

Зі слів голови ГО “Варта-1” Ігора Зінкевича, у Галицькій райадміністрації заявили, що знають про помилку, але коли збираються її виправити — невідомо, адже цю роботу має зробити підрядник, який виготовляв пам’ятник.


А поділитися?