Львівські журналісти виграли суд проти СБУ у справі про декларації

logo
155723_lvivski_zhurnalisti_vigrali_sud_proti_sbu.png


У четвер, 6 грудня, Львівський апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги СБУ і залишив в силі зобов’язання оприлюднити декларації працівників спецслужби. Про це пише антикорупційне видання «Наші гроші. Львів».

Нагадаємо, що у травні цього року Львівський окружний адміністративний суд задовольнив позов журналістки сайту «Наші гроші. Львів» Юлії Костюк до Служби безпеки України у справі про відмову в наданні декларацій про доходи керівництва обласного управління СБУ.

Мова йшла про декларації начальника головного управління СБУ в Івано-Франківській області Петра Дідуха та його заступників. У 2016 році СБУ відмовилася надати копії декларацій журналістам, мотивуючи це тим, що інформація про особовий склад, який займається оперативно-розшуковою, розвідувальною або контррозвідувальною діяльністю, відноситься до державної таємниці.

СБУ подала апеляційну скаргу на це рішення, яку, втім, суд залишив без задоволення. Відтак, СБУ буде зобов’язана надати «Наші гроші. Львів» копії декларацій.


А поділитися?Вам має сподобатись...