Львівський аеропорт вперше у своїй історії прийняв “Боїнг-777”

logo
177015_lvivskij_aeroport_vpershe_u_svojij_istori.jpeg


Це був, мабуть, найкоротший рейс літака-велетня.

Вперше у своїй історії Львівський аеропорт прийняв “Боїнг-777”. Це був сюрприз для пасажирів від авіакомпанії МАУ. Замість звичного судна на сотню пасажирів прилетів велет на 360 місць. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Найбільший у світі двомоторний пасажирський  літак бере на борт пасажирів чи не на найкоротший для себе рейс – з Києва до Львова, це менше години польоту. Зазвичай “Боїнг-777” використовують на  далекомагістральних маршрутах.

“Боїнг-777” із задоволенням фотографують львівські техніки, їм доведеться працювати з цим літаком. Львів — запасний аеродром  для “Боїнг-777”. На випадок лютої негоди над Борисполем саме у Львові він приземлиться.

Читайте також: Модернізований літак-гігант “Мрія” здійснив перший політ над Україною. Ексклюзив ТСН

У львів’ян мрія – отримати  рейси до США та Канади. У МАУ кажуть, що таких планів у них нема, але це  поки що. Протягом цього року компанія отримає ще три літаки такого типу.

Після презентації “Боїнг-777” повертається до Києва, але всього на кілька годин, звідти він вилетить на Бангкок, Нью-Йорк або Пекін.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

ВідеоВперше у своїй історії Львівський аеропорт прийняв “Боїнг 777”

Це був сюрприз для пасажирів від авіакомпанії МАУ. Замість звичного судна на сотню пасажирів, прилетів велет на 360 місць. Зазвичай “Боїнг 777” використовують на далекомагістральних маршрутах. Та вперше літак взяв на борт пасажирів у чи не найкоротший для себе рейс – з Києва до Львова.

Вперше у своїй історії Львівський аеропорт прийняв "Боїнг 777"


А поділитися?