«Львівтеплоенерго» попросило НКРЕКП переглянути тарифи

logo
154433_lvivteploenergo_poprosilo_nkrekp_pereglja.png


15:20 1 грудня 2017 р.

Комунальне підприємство «Львівтеплоенерго» скерувало звернення щодо перегляду тарифів.в Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 1 грудня: «Комунальне підприємство «Львівтеплоенерго» щомісячно зазнає збитків у розмірі 17 мільйонів гривень через різницю в тарифах на теплопостачання для бюджету і інших споживачів Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», на підприємстві виникає критична ситуація через різницю між фактичними та закладеними в діючих тарифах (для бюджету і інших споживачів) цінах на енергоносії».

У міськраді також розповіли: «Щомісячно підприємство несе збитки, які в опалювальний період складають близько 17 мільйонів гривень щомісячно. ЛМКП «Львівтеплоенерго» скерувало звернення в Національну комісію РЕКП, щодо перегляду тарифів. Однак, через відсутність кворуму, засідання не відбуваються».

У «Львівтеплоенерго» повідомили: «З 14 листопада 2017 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, не провела жодного засідання та не розглянула жодного питання через відсутність кворуму. Як наслідок, залишилось нерозглянутим питання затвердження тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, які надає ЛМКП «Львівтеплоенерго». У зв’язку з цим, через різницю між фактичними та закладеними в діючих тарифах цінах на енергоносії підприємство несе збитки, які в опалювальний період складають близько мільйонів гривень щомісячно. Така ситуація ставить під загрозу безперебійне функціонування підприємства та може призвести до зриву опалювального сезону через відсутність коштів на закупівлю природного газу», – розповідають у ЛМКП «Львівтеплоенерго».»

У міськраді також розповіли: « Підприємство скерувало листи Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, з проханням втрутитися в ситуацію, що склалася, та посприяти в розблокуванні роботи НКРЕКП, а також вирішити питання щодо відшкодування збитків, які несе ЛМКП «Львівтеплоенерго» через несвоєчасне запровадження в дію тарифів, відповідно до чинного законодавства України. Мова йде про коригування тарифу на теплопостачання для двох категорій: бюджету і інших споживачів. Тариф для населення коригувати не будуть».


А поділитися?