Львівщина отримала кошти для освітлення 226 переходів

logo
150395_lvivwina_otrimala_koshti_dlja_osvitlennja.jpeg


14:10 15 листопада 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили: «Практично завершимо освітлення на усіх автомобільних дорогах державного значення».

Очільник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло повідомив у середу, 15 листопада, під час брифінгу: «Львівська обласна державна адміністрація – одна із п’яти регіонів України, які стали переможцями проекту з безпеки дорожнього руху. Відповідно, зі 413 мільйонів гривень, які отримало міністерство інфраструктури на заходи із безпеки на дорогах, зокрема, 120 мільйонів гривень отримає Львівська область. Це – кошти Секторальної підтримки Європейського Союзу».

Чиновник також запевнив: «За ці кошти ми плануємо встановити 226 нових освітлених пішохідних переходів і тим самим практично завершимо освітлення на усіх автомобільних дорогах державного значення. Це будуть 28 кілометрів освітлених автомобільних доріг, які є місцями концентрації дорожньо-транспортних пригод та аварійно ненебезпечними ділянками. Це будуть майже 20 світлофорних об’єктів – перший так званий перший пілотний проект на території України , де будуть реалізовані так звані «розумні» світлофори».

Роман Кокотайло також наголосив: «Кількість дорожньо-транспортних пригод і травматизму на автомобільних дорогах області кожного року збільшується. Це і є сигналом для того, аби вживати більш інтенсивних та вагомих заходів для того, щоб зменшити цю ситуацію. Згідно із статистикою, у 2016 році на пішохідних переходах, які ми освітлювали, значно знизилась кількість дорожньо-траспортного травматизму. І якщо у минулому році це було 50 пішохідних переходів, то цього року – 150 на дорогах Львівської області».

Про це поінформували в прес-службі Львівської облдержадміністрації.


А поділитися?