Медики Самбора перекрили рух у місті через невиплату зарплати

logo


У понеділок, 18 грудня, о 10:15 біля 100 працівників Самбірської центральної районної лікарні перекрили рух по вул. Богдана Хмельницького у м. Самбір. У такий спосіб медики хочуть привернути увагу влади до своєї проблеми – невиплати їм заробітної плати. Якщо до середи заборгованість не буде погашена, працівники обіцяють вдатися до більш радикальних заходів – в лікарні надаватимуть лише ургентну допомогу. Всі інші служби працювати не будуть.

У коментарі ZAXID.NET в.о. головоного лікаря Самбірської центральної районної лікарні Степан Скірин повідомив, що заборгованість з невиплати зарплат становить 13,4 млн грн. Останній раз працівники отримали зарплату ще за жовтень, і то лише аванс, а у всіх сім’ї, діти.

Це була, за словами Степана Скірина, лише попереджувальна акція. Вулицю перекрили лише на півгодини.

«Працівники попередили, що коли до середи не буде погашено заборгованість по зарплаті, вони вдадуться до більш радикальних заходів – в лікарні будуть надавати лише ургентну допомогу. Всі інші служби працювати не будуть», – повідомив Степан Скірин.

Мер Самбора Юрій Гамар повідомив ZAXID.NET, що зустрівся з працівниками районної лікарні, вислухав їхні вимоги. Зараз він їде до Львова, де планує зустрітися з директором департаменту охорони здоров’я ЛОДА Іриною Микичак, а також намагатиметься потрапити на прийом до губернатора області Олега Синютки, щоб спільно обговорити це питання і продумати, як його вирішити.