Міськрада придбає техніку для прибирання Львова за 70 мільйонів

logo
215633_miskrada_pridbae_tehniku_dlja_pribirannja.jpeg


Техніку для прибирання вулиць та евакуатори отримають два комунальні підприємства міста.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати підтримали ухвалу про надання ЛКП “Шляхово-ремонтне підприємство Шевченківського району” та ЛКП “Муніципальна варта” дозволів на придбання техніки на умовах фінансового лізингу. “За”проголосував 41 депутат.

Згідно із прийнятим рішенням, львівські комунальні підприємства придбають в лізинг техніку для прибирання вулиць та евакуатори. Зокрема, ЛКП “Шляхово-ремонтне підприємство Шевченківського району” закупить до кінця серпня 2019 року 25 одиниць техніки для прибирання міста.

На це міськрада передбачила 70 млн грн.

Також ЛКП “Муніципальна варта” отримає до кінця серпня 2019 року 4 евакуатори вартістю 10 млн грн. Термін лізингу становитиме три роки, а відсоткова ставка – не більше 19%.

Крім цього, депутати збільшили статутний капітал ЛКП “Шляхово-ремонтне підприємство Шевченківського району” на 8,75 млн грн, а ЛКП “Муніципальна варта” – на 1,25 млн грн для обслуговування договорів лізингу та погашення лізингових платежів.

Нагадаємо, у червні у Львові представили дорожню карту для підтримання електронної петиції відмови від використання піскосуміші. Згідно із нею, міськрада визначила першим етапом відмови від використання піскосуміші закупівлю нової снігоприбиральної техніки.

Додамо, нещодавно Львівська міськрада вирішила проаналізувати завантаженість паркувальних майданчиків у місті, що здійснюватимуть працівники ЛКП “Муніципальна варта”.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.


А поділитися?