Мрія дитинства: як львівські школярі відвідали військову частину Нацгвардії – сюжет (Відео)

logo


Школярі в частині НГУ Школярі в частині НГУ 5 канал

Львів

24.04.2019 10:59

Крім зброї школярам показали військову техніку. Та продемонстрували надання першої домедичної допомоги в польових умовах

Зброю, військову техніку та ази тактичної медицини продемонстрували нацгвардійці львівським школярам. Три сотні старшокласників відвідали військову частину підрозділу НГУ. У такий спосіб військові популяризують службу та навчання у вишах Нацгвардії.

За темою

>
Краще один раз побачити: харківські школярі завітали на екскурсію до Нацгвардії

Одинадцятикласник Григорій Грабовський уперше тримає пістолет у руках. У тирі влучно стріляє у ціль. Своє майбутнє юнак пов’язує з армією.

“Це було з самого дитинства. У мене мрія стати військовим. Це єдина мрія. Мені цікаво зброя, танки – це дуже цікаво”, – розповідає учень. Владислав Пельц також хоче стати військовим, як і його батьки.

“У мене батьки військові, не перший раз бачу зброю, але в руках не тримав”, – каже учень 11 класу Владислав Пельц.Їхній однокласник – Максим Пулатцін переконаний: кожен чоловік має опанувати ази військової справи.

“У нас такий стан, що є війна і кожен мужчина має захищати вітчизну і знати як це робити. Тому, якщо ворог прийде, ми будемо знати, як обороняти себе і наші родини”, – переконаний учень.

Крім зброї школярам показали військову техніку. Та продемонстрували надання першої домедичної допомоги в польових умовах.

День відкритих дверей у військовій частині відвідали три сотні старшокласників.”Ми їм показуємо, що є у нас, чим ми займаємося, і дітям це подобається. Вони прийдуть в армію і базові знання простіше буде їх навчити”, – каже нацгвардієць Олександр Єршов.

Цього дня 10-ро випускників зацікавилися подальшим навчанням у військових вишах.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, “5 канал”.

Читайте за темою