На домашньому турнірі з карате у Львові українські спортсмени здобули більше 100 нагород

Якщо бути точним, то 137 медалей завоювали українські каратисти24-25 березня у Львові відбувся міжнародний турнір з карате International Lviv Cup 2018. Як повідомляє Українська федерація карате, за кількістю та представництвом учасників це був один з наймасштабніших турнірів в історії цього виду спорту в Україні. Участь у турнірі взяли представники близько 80 організацій з 12-ти країн, передає прес-служба

24-25 березня у Львові відбувся міжнародний турнір з карате International Lviv Cup 2018.

Як повідомляє Українська федерація карате, за кількістю та представництвом учасників це був один з наймасштабніших турнірів в історії цього виду спорту в Україні.

Участь у турнірі взяли представники близько 80 організацій з 12-ти країн, передає прес-служба Спортивного комітету України.

Загальна кількість учасників склала близько 1000 спортсменів. Змагання відбувались на п’яти татамі.

Окрім спортсменів з України, на турнірі змагались каратисти з Азербайджану, Чехії, Латвії, Білорусі, Польщі, Молдови, Угорщини, Словаччини, Чилі, Єгипту, Йорданії та Марокко.

З обойми кращих каратистів України, що готуються до боротьби за потрапляння на олімпійський турнір 2020 року, на татамі Львівського велотреку вийшли тільки двоє господарів: Олег Філіпович (-60 кг) і Стас Горуна (-75 кг). Обидва бійці здобули золоті медалі.

Виграти золото у своїх категоріях не вдалося таким знаним українським майстрам як Віталій Кулик (ката, бронза), Анна Чеголя (-50 кг, срібло), Анастасія Мястковська (-55 кг, бронза), Віталій Демчишин (-67 кг, бронза).

За підсумками змагань у заліку країн перемогла Україна – 137 нагород (39 золотих, 35 срібних, 63 бронзових).

До першої трійки увійшли Словаччина – 26 (6, 7, 13) та Білорусь – 19 (3, 6, 10).

Серед клубів найкращим став львівський «Юніон» – 25 медалей (8, 5, 12), на другому місці клуб «Катана» з Чорноморську Одеської області – 14 (7, 5, 2).